MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
MAX9502MEXK+T
Maxim Integrated
IC AMP VIDEO W/FILTER SC70-5
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±)
2.5 V ~ 3.6 V
Leverandør Device Package
SC-70-5
Slew Rate
Serie
Emballage
Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type
Andre navne
MAX9502MEXK+TCT
Antal kredsløb
1
Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse
Video Amp, 1 Reconstruction Filter SC-70-5
Nuværende - Forsyning
5.3mA
Nuværende - Output / Channel
95mA