Hjem > Produkter > Diskrete halvlederprodukter > Dioder - Rectifiers - Arrays > BAS70-04WFILM
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis
1V @ 15mA
Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max)
70V
Leverandør Device Package
SOT-323
Fart
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie
Emballage
Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde
SC-70, SOT-323
Andre navne
Driftstemperatur - Junction
150°C (Max)
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
16 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Diodetype
Schottky
Diode Konfiguration
1 Pair Series Connection
Detaljeret beskrivelse
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr
10µA @ 70V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode)
70mA (DC)