Hjem > Produkter > Kredsløbsbeskyttelse > TVS - Dioder > SM15T220CA
SM15T220CA
STMicroelectronics
SM15T220CA
STMicroelectronics
TVS DIODE 188V 388V SMC
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
188V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
388V
Spænding - Opdeling (Min)
209V
Type
Zener
Leverandør Device Package
SMC
Serie
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
DO-214AB, SMC
Andre navne
SM15T220CA-ND
Driftstemperatur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
26A (8/20µs)