Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > PMIC - Motorchauffører, Controllere > VNH3ASP30-E
VNH3ASP30-E
STMicroelectronics
VNH3ASP30-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Supply
5.5 V ~ 16 V
Spænding - Belastning
5.5 V ~ 16 V
Teknologi
Power MOSFET
Leverandør Device Package
MultiPowerSO-30
Trinopløsning
Serie
STripFET™, VIPower™
Emballage
Tube
Pakke / tilfælde
30-MPSO, MultiPowerSO
Output Configuration
Half Bridge (2)
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype
Surface Mount
Motor Type - Stepper
Motortype - AC, DC
Brushed DC
Lead free / RoHS Compliant
grænseflade
PWM
Fungere
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Detaljeret beskrivelse
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Nuværende - Output
30A