Hjem > Produkter > Kredsløbsbeskyttelse > TVS - Dioder > ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOT666IP
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
3V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
Spænding - Opdeling (Min)
6.1V
Envejs kanaler
4
Leverandør Device Package
SOT-666IP
Power - Peak Pulse
30W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
SOT-563, SOT-666
Andre navne
ESDALC6V1P6-ND
Driftstemperatur
-40°C ~ 150°C (TJ)