Hjem > Produkter > Kredsløbsbeskyttelse > TVS - Dioder > ITA25B1RL
ITA25B1RL
STMicroelectronics
ITA25B1RL
STMicroelectronics
TVS DIODE 24V 38V 8SOIC
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
24V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
38V
Spænding - Opdeling (Min)
25V
Type
Zener
Leverandør Device Package
8-SOIC
Serie
ITA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
300W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens
300pF @ 1MHz