Hjem > Produkter > Kredsløbsbeskyttelse > TVS - Thyristors > LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
LCP02-150B1RL
STMicroelectronics
THYRISTOR 30A 8SOIC
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Off State
Spænding - Breakover
Serie
LCP
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Andre navne
LCP02-150B1RL-ND
LCP02150B1RL
Antal elementer
1
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
13 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
30A
Nuværende - Hold (Ih)
150mA