Hjem > Produkter > Kredsløbsbeskyttelse > TVS - Dioder > ESDALC6V1-1BU2
ESDALC6V1-1BU2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1BU2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V ST0201
Blyfri / RoHS-kompatibel
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
3V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
Spænding - Opdeling (Min)
6.1V
Leverandør Device Package
ST0201
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
0201 (0603 Metric)
Andre navne
ESDALC6V1-1BU2-ND
ESDALC6V11BU2
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
11 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
Kapacitans @ Frekvens
5pF @ 1MHz