Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > Atosn STCOK. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Produkt paramters
Type
Tolerance
±1%
Leverandør Device Package
Størrelse / Dimension
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Afskærmning
Unshielded
Serie
1210R
Vurderinger
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
2-SMD
Andre navne
1210R-104F TR 2000
Driftstemperatur
-55°C ~ 125°C
1 (Unlimited)
Materiale - Core
Ferrite
Fabrikantens standard ledetid
36 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test
2.5MHz
selvinduktion
100µH
Højde - Siddende (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekvens - Selvresonans
8MHz
Detaljeret beskrivelse
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC-modstand (DCR)
13 Ohm Max
Nuværende vurdering
120mA