Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > PMIC - Spændingsreference > LT1009CD
LT1009CD
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Blyfri / RoHS-kompatibel
    Produkt paramters
    Spænding - Udgang (Min / Fast)
    2.5V
    Spænding - Indgang
    Tolerance
    ±0.4%
    Temperaturkoefficient
    25ppm/°C
    Leverandør Device Package
    8-SOIC
    Serie
    Reference Type
    Shunt
    Emballage
    Tube
    Pakke / tilfælde
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Output Type
    Fixed
    Andre navne
    LT1009CD-ND
    LT1009CDG4
    LT1009CDG4-ND
    Driftstemperatur
    0°C ~ 70°C (TA)
    Støj - 10Hz til 10kHz
    Støj - 0,1 Hz til 10 Hz
    1 (Unlimited)
    Fabrikantens standard ledetid
    10 Weeks
    Blyfri Status / RoHS Status
    Lead free / RoHS Compliant
    Detaljeret beskrivelse
    Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
    Nuværende - Forsyning
    Nuværende - Output
    10mA