Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > Atosn STCOK. > LDBL20D-33R
LDBL20D-33R
STMicroelectronics
LDBL20D-33R
Produkt paramters
Spændingsfald (Max)
Spænding - Udgang (Min / Fast)
3.3V
Spænding - Udgang (Max)
Spænding - Indgang (Max)
5.5V
Leverandør Device Package
4-STSTAMP (0.47x0.47)
Serie
Beskyttelsesfunktioner
Over Current, Over Temperature, Soft Start
Emballage
Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde
4-XFQFN
PSRR
80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Output Type
Fixed
Output Configuration
Positive
Andre navne
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Antal regulatorer
1
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
20 Weeks
Detaljeret beskrivelse
Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA 4-STSTAMP (0.47x0.47)
Nuværende - Quiescent (Iq)
40µA
Nuværende - Output
200mA