Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > Atosn STCOK. > ESDA8V2-1MX2
ESDA8V2-1MX2
STMicroelectronics
ESDA8V2-1MX2
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
5V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
18.5V
Spænding - Opdeling (Min)
8.2V
Envejs kanaler
1
Type
Zener
Leverandør Device Package
2-µQFN (1.45x1.0)
Serie
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
500W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde
2-UFDFN
Andre navne
ESDA8V2-1MX2-ND
ESDA8V21MX2
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
11 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
27A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens
350pF @ 1MHz