Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > Atosn STCOK. > ESDALC12-1T2
ESDALC12-1T2
STMicroelectronics
ESDALC12-1T2
Produkt paramters
Spænding - Reverse Standoff (Typ)
10V
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp
20V
Spænding - Opdeling (Min)
12V
Envejs kanaler
1
Type
Zener
Leverandør Device Package
SOD-882
Serie
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
50W
Emballage
Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde
SOD-882
Andre navne
Driftstemperatur
-40°C ~ 125°C (TJ)
1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid
9 Weeks
Blyfri Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs)
1A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens
15pF @ 1MHz