Hjem > Produkter > Integrerede kredsløb (IC'er) > Atosn STCOK. > SMBYW01-200
SMBYW01-200
STMicroelectronics
SMBYW01-200
Produkt paramters
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis
900mV @ 1A
Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max)
200V
Leverandør Device Package
SMB (DO-214AA)
Fart
Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie
Reverse Recovery Time (trr)
35ns
Andre navne
Driftstemperatur - Junction
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
Diodetype
Standard
Detaljeret beskrivelse
Diode Standard 200V 1A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr
3µA @ 200V
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io)
1A